fbpx
2393*

הלוואה כנגד שעבוד רכב

הלוואה כנגד שעבוד רכב במציאות של ימינו הדבר הוודאי ביותר הוא חוסר הוודאות.
אנו נמצאים בעיצומה של תקופה לא פשוטה מבחינה כלכלית ואפופים בהרבה אי וודאות מסביב, איננו בטוחים כיצד נעמוד בהתחייבויות הכספיות שלנו בטווח הקרוב. בדיוק לשם כך יצרנו ב"מימון כל" אפיק הלוואה בטוח הנקרא "הלוואה כנגד שעבוד רכב", המאפשר לכם לקבל הלוואה חוץ בנקאית בסכום נכבד ובפרק זמן מיידי, וזאת תודות לכך שהרכב שלכם מהווה כנכס בעל ערך אשר ניתן יהיה למימוש רק במקרה חריג, בו לא תעמדו בהחזרי ההל וואה.
אז כיצד עובד הליך הלוואה כנגד שעבוד רכב ומדוע הוא כל כך משתלם?
הלוואה כנגד שעבוד רכב

מדוע הלוואה כנגד שעבוד רכב כדאית עבור הגוף המלווה?

הרכב משמש כערבון עבור הגוף המלווה ("מימון כל"), תודות לכך הגוף המלווה יכול לאפשר קבלת סכום הלוואה גדול ביחס לעלות הרכב ועדיין לחוש ביטחון, כי במידה והמלווה לא יוכל לעמוד בסכום ההלוואה ובפריסת התשלומים שנקבעו, ניתן יהיה להשתמש ברכב כערבון. הדבר מאפשר ביטחון עבור שני הצדדים ועונה על האינטרסים של שניהם.

מדוע הלוואה כנגד שעבוד רכב כדאית עבור מבקש ההלוואה?

הלוואה כנגד שעבוד רכב כדאית עבור מבקש ההלוואה ממספר סיבות, מבין העיקריות שביניהן ניתן למנות:

תהליך אישור מהיר

תודות לכך שהרכב מהווה כערבון עבור הגוף המלווה, מתן אישור ההלוואה ניתן במהירות ויכול לקחת בין 3 שעות עד כ-3 ימי עסקים לכל היותר. בנוסף, הגשת הבקשה עבור הלוואה חוץ בנקאית כנגד שעבוד רכב ב"מימון כל" מתאפשרת באופן מקוון, על ידי שליחת בקשה להלוואה אונליין ואינה מצריכה בירוקרטיות מעיקות וממושכות.

תשלומי החזר בפריסה משתלמת לאורך טווח

פריסת התשלומים מתבצעת לאורך של כ-5 שנים בממוצע, מה שמאפשר למבקש ההלוואה לעמוד בתשלומים חודשיים נמוכים ולהימנע מאפשרות של שעבוד הרכב על מנת לכסות את עלות ההלוואה. הלוואה זו נחשבת לבעלת תנאים משתלמים ונוחים וזאת תודות לביטחון אותו מקנה ערבון הרכב. 

תוכלו להימנע משעבוד הרכב בקלות

תודות לעובדה שמדובר בהלוואה המלווה בגורם ביטחון (הרכב), הדבר דווקא מאפשר קבלת תנאי הלוואה נוחים במיוחד ופריסת תשלומים ארוכת טווח, כל אלו מאפשרים למבקש ההלוואה לעמוד בתנאי ההסכם מבלי להגיע כלל לצורך של שעבוד הרכב על מנת להחזיר את סכום ההלוואה.

למי מתאימה הלוואה כנגד שעבוד רכב?

מדובר בפתרון הלוואה שימושי במיוחד עבור מסורבי אשראי או אנשים המוגבלים בחשבון הבנק מסיבות כאלה ואחרות וזקוקים לסכום כסף זמין ונזיל. בנוסף, אופציה זו יכולה להתאים עבור אנשים הצריכים סכום כסף גדול (אם לשם רכישת בית, תשלום על לימודים וכו') ואינם מעוניינים לפדות חסכונות עליהם עמלו במשך שנים רבות. חברת "מימון כל" מאפשרת תנאי קבלת הלוואה גמישים ביחס לגופים אחרים כמו בנקים וחברות אשראי, ומאפשרת קבלת הלוואה כנגד שעבוד רכב בתוך 3 ימי עסקים לכל היותר.

מדוע הלוואה חוץ בנקאית עדיפה על הלוואה בנקאית?

מלבד העובדה שההלוואה הבנקאית מלווה בבירוקרטיה רבה ועמידה בתנאים מחמירים, לרוב היא מהווה בעיה עבור מבקשי הלוואה שסומנו על ידי הבנק בעבר בשל חובות או מינוסים בחשבון, או עבור אלו שנמצאים במצב זה כעת וסביר להניח שיהיו מסורבי הלוואה. בנוסף, הלוואה בנקאית כוללת בתוכה ריבית משמעותית, אשר מקשה על מבקשי ההלוואה לעמוד בהחזרים. לעומת זאת, הלוואה חוץ בנקאית מאפשרת הליך שליחת בקשה להלוואה אונליין, ללא בירוקרטיות מעיקות, בנוסף היא מחזיקה בתנאי הלוואה גמישים בהרבה המאפשרים גם למסורבי הלוואה לקבל הלוואה מיידית בתנאים משתלמים. פריסת התשלומים מתאפשרת לאורך כ-5 שנים, כך שמבקש ההלוואה יכול לעמוד בהחזרים ללא צורך לשעבד את הרכב או להיכנס לחובות וקשיים כלכליים.

כיצד עובד הליך קבלת הלוואה כנגד שעבוד רכב ב"מימון כל"?

לפני שאתם מתחילים בהליך הגשת הבקשה חשוב לוודא מספר פרטים חשובים: 

*הרכב שבבעלותכם הוא משנתון 2014 ומעלה
*הרכב רשום על שמכם
*לוודא כי אין על הרכב שעבוד מחברת מימון כלשהי
*במידה ורכשתם את הרכב תוך כדי לקיחת הלוואה – יש לוודא כי שולמו כל התשלומים

בכדי לשלוח בקשה להלוואה כנגד שעבוד רכב ב"מימון כל" כל שעליכם לעשות הוא למלא את הפרטים, להוסיף את מסמכי הרכב שלכם ולשלוח את הבקשה, לאחר מכן אנו נבדוק את המסמכים הללו ונערוך בדיקת חיווי דירוג האשראי. בסיום הבדיקה נבצע מכרז בחיפוש אחר ריבית ותנאים משתלמים בין גופי המימון השונים, וניצור תחרות ביניהם על מנת למצוא עבורכם את העסקה המשתלמת ביותר. קבלת אישור או דחיית ההלוואה תתבצע לאחר 3 שעות עד 3 ימי עסקים לכל היותר. כאשר ההלוואה מאושרת הסכום יועבר לחשבונכם בין 1 ל-3 ימי עסקים בלבד.

כללי / גילוי נאות

ההלוואות ניתנות ללקוחות כל הבנקים, מעל גיל 18, שיש ברשותם כרטיס אשראי של אחד הבנקים או של חברות כרטיסי האשראי. לקוחות כל הבנקים יכולים לבדוק את זכאותם באופן מיידי אונליין או בשיחה ולקבל הלוואה מיידית לכל מטרה. מידע כללי / גילוי נאות : *תקופת ההלוואה 12 – 60 חודשים. *הריבית השנתית נקבעת בהתאם לחיווי הפיננסי של מבקש ההלוואה **תשלומים: הלוואה לכל מטרה מינימום 1 תשלומים ועד 72 תשלומים. ריבית: הלוואה לכל מטרה נושאת ריבית מותאמת עבורך החל מריבית p+5.55% ועד ריבית מקסימלית של 14.25%.+p.*קבלת האשראי מותנית בהגשת בקשה. *העמדת האשראי לפי שיקול דעתה המוחלט של הגורם המלווה ובכפוף לתנאיה. *הפרסום איננו מהווה הצעה למתן אשראי. *אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. הודעה בנוגע לקבלת חיווי אשראי בכוונת הגורם הממן – לקבל חיווי אשראי לגביך מלשכת אשראי בשאלה אם להעמיד את האשראי המבוקש. לשם קבלת החיווי לשכת האשראי תגיש לבנק ישראל בקשה לקבלת נתוני האשראי לגביך הכלולים במאגר נתוני אשראי של בנק ישראל. הודעה בנוגע לקבלת חיווי אשראי הרינו להודיעך כי לשם בחינת בקשתך לקבלת אישור עקרוני לקבלת הלוואה, תהיה רשאית חברת המימון לפנות ללשכת האשראי בבקשה לקבלת חיווי אשראי. לצורך קבלת החיווי, לשכת האשראי תגיש לבנק ישראל בקשה לקבלת נתוני אשראי הכלולים במאגר לגביך. © מימון קול.

מחבר המאמר
אהבתם? שתפו:
עוד פוסטים:

הלוואה מיידית עוד היום

מעוניין/ת בהלוואה מיידית באישור מהיר? הלוואה חוץ בנקאית לכל מטרה בהוראת קבע חשבת שהבנק הוא מקור המימון היחיד? זה אולי יפתיע אותך לשמוע, אבל עולם

להגשת בקשה לקבלת הלוואה מלאו את הטופס:
פתיחת תפריט נגישות
×

טופס לבקשת הלוואה
כנגד שיעבוד רכב

טופס לבקשת הלוואה
אל מול נכס קיים

טופס לבקשת הלוואה
אל מול ביטוחים

טופס לבקשת הלוואה
אל מול קרנות השתלמות

טופס לבקשת הלוואה 
חוץ בנקאית לכל מטרה

טופס לבקשת הלוואה
כנגד שיעבוד רכב

טופס לבקשת הלוואה
לעסקים בערבות מדינה

טופס לבקשת הלוואה
לעסקים קטנים ועצמאיים

טופס לבקשת ייעוץ
משכנתאות

טופס לבקשת ערבות 
בנקאית בתשלום חודשי