fbpx
2393*

הלוואה אונליין

אחד מהיתרונות הבולטים של העולם המודרני הוא היכולת לבצע כל פעולה ולו הבירוקרטית ביותר באונליין. משימות שהיו מצריכות מאיתנו להגיע עד לפתח הבנק, לחכות דקות ארוכות בתור ולמלא טפסים ללא היכר, מתחלפות בשליחת בקשות דרך ממשקים אינטראקטיביים מתקדמים, ממש כמו במקרה של בקשת הלוואה אונליין.

מה זו הלוואה אונליין?

הלוואה אשר הגשת הבקשה שלה מתבצעת באופן מקוון שאינו מצריך הגעה פיזית אל הבנק עצמו. ניתן למלא את הבקשה בצורה מקוונת דרך ממשק הבנק (כולל העברת מסמכים רלוונטיים והתעדכנות בסטטוס הבקשה), אפשר לעשות זאת דרך האפליקציה או אתר הבנק. ההמתנה לקבלת התשובה הסופית בנוגע להלוואה עלולה לקחת מספר שעות עד למספר ימים, במידה וההלוואה מאושרת הסכום מועבר ישירות לחשבון הבנק של הלקוח וניתן לשימוש מידי.

מה זו הלוואה חוץ בנקאית אונליין?

זו הלוואה הניתנת על ידי מלווים שאינם בנקים מסורתיים, כמו חברות המציעות פתרונות אשראי, חברות ביטוח, חברות אשראי, מוסדות פיננסיים ועוד. מדובר בהלוואה הניתנת בצורה מקוונת, ומאפשרת בדרך כלל לקבל את ההלוואה בתנאים מקלים יותר מאשר הלוואה בנקאית מסורתית.

מה היתרונות בהלוואה חוץ בנקאית אונליין?

פתרון למסורבי בנקים

על פי סקר של המכון הישראלי לסטטיסטיקה נמצא כי כ75% מלקוחות חברות הבנקים אינם מרוצים מהשירות שהם מקבלים, אי שביעות הרצון נובעת ממספר גורמים ומבין הראשונים מבניהם הוא ענף ההלוואות. מרבית הלקוחות טענו כי כאשר הם רוצים לקחת הלוואה מן הבנק הם נתקלים בסבך של בעיות ותנאים לא נוחים כגון שיעור ריבית גבוה וסירובים רבים למתן הלוואה, וגם כאשר הבנק מאשר את ההלוואה לרוב מדובר בסכומים קטנים ממה שהלקוח זקוק. חברת "מימון כל" החליטה להרים את הכפפה ולספק מענה מספק ומהיר גם עבור לקוחות שקיבלו סירוב להלוואה בנקאית. הלוואה חוץ בנקאית של "מימון כל" תאפשר לכם לקבל הלוואה בתנאים מקלים, ללא צורך בסגירת פיקדונות ובקשות חוזרות.

קבלת אישור במהירות המרבית

תהליך קבלת הלוואה בבנק יכול לקחת מספר ימים, וזאת במידה ועמדתם בכל תנאי הסף והגשתם את כל הטפסים והבירוקרטיות. לעומת זאת, הלוואה חוץ בנקאית של "מימון כל" מתקבלת בתוך זמן שיא של כ-3 עד 24 שעות לכל היותר (גם כשמדובר בהלוואה לכל מטרה בסכום של כ-150,000 ₪).

שיעורים תחרותיים

הבנקים לרוב לא יתאמצו להעניק לכם ריביות ועמלות משתלמות כשתגיעו אליהם בתור לקוחות פרטיים, לעומת זאת חברת "מימון כל" נמצאת בקשר ישיר עם כל הבנקים בישראל ושמה לה כמטרה למצוא את ההצעה המשתלמת והמותאמת ביותר עבור כל לקוח/ה באופן אישי. תודות לכך, הבנקים עושים מאמץ לתת לנו את ההצעה האטרקטיבית ביותר והדבר יוצר תחרות ומוביל להצעות משתלמות במיוחד עבור לקוחותינו.

ממשקים מתקדמים ואינטראקטיביים

חברות לפתרונות אשראי לא כפופות למערכות הבנק המסורתיות והמיושנות, תודות לכך הן יכולות לפתח פלטפורמות נגישות ופשוטות לכל משתמש, גם עבור אלו שלא רואים את הטכנולוגיה בעין יפה. הגשת הבקשה להלוואה נעשית באופן מקוון דרך ממשק המערכת (באתר או באפליקציה) ומאפשרת ללקוח/ה להתנהל בקלות וביעילות, תוך הסבר מפורט שלב אחר שלב.

שירות בהתאמה אישית

שירות הלוואה אונליין של מימון כל ניתן על ידי היועצים הפיננסים המובילים בתחום, הוא כולל בתוכו היכרות מעמיקה עם המצב הפיננסי של כל לקוח ומציאת פתרונות רלוונטיים עבורו. בנוסף, אנו מאתרים נקודות תורפה ומתאימים מקורות מימון שיתנו מענה מקיף ומשתלם לבעיות אלו. אנו מתייחסים ליחידים ועסקים כאחד!

כיצד מתבצע תהליך קבלת הלוואה אונליין במימון כל?

בתחילה עליכם להיכנס לאתר ולהזין את הפרטים האישיים שלכם, כאשר תסיימו תוכלו להגיש את הבקשה. לאחר מכן המומחים שלנו יבצעו בדיקת חיווי ודירוג האשראי, בהמשך הם יעשו סקר שוק מקיף בין כל גופי המימון הרלוונטיים עבורכם – בחיפוש אחר ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם, הן בגובה הריבית והן בתנאי העסקה. כל זה יקרה תוך 3 שעות עד 24 שעות לכל היותר! לאחר קבלת האישור סכום הכסף נכנס ישירות לחשבון הפרטי שלכם תוך 1 ל-3 ימי עסקים.

לאיזו מטרה ניתן לקחת הלוואה חוץ בנקאית אונליין?

הלוואה עד סכום של 100,000 ₪ ניתן לקחת עבור כל מטרה, החל מהלוואה עבור חופשת בזק, הלוואה כנגד שעבוד רכב ועד הלוואה לצורך מעבר דירה. במילים אחרות – תוכלו להגשים חלום בתוך 24 שעות בלבד.

הקדמה הטכנולוגית לא פסחה גם על עולמות הפיננסים, בעזרתה ניתן להגיש בקשה להלוואה בצורה מקוונת ללא ערבים או שריפה של זמן יקר בהמתנה בסניף. אנחנו בחברת "מימון כל" זיהינו חסמים בעיתיים העומדים בפני לקוחות הבנקים במעמד בקשת ההלוואה והחלטנו למצוא את הדרך המהירה והיעילה ביותר לפרוץ את המחסומים הללו – ולהעניק ללקוחותינו את פתרונות המימון המתקדמים והמשתלמים ביותר!

הלוואה חוץ בנקאית בהוראת קבע באישור מהיר.

  • קבלת ההלוואה עד 3 ימי עסקים
  • מתן אישור לעיתים תוך 3 שעות בלבד
  • ללא עלות פתיחת תיק על בסיס הצלחה בלבד
  • ללא צורך בערבויות או בטחונות
  • הלוואה בהוראת קבע פריסה נוחה ל 60 חודשים
  • עד 150,000 ש"ח ללא פגיעה במסגרת האשראי
  • החברה הדיגיטלית היחידה שעובדת בממשק דיגיטלי מול כל הבנקים הגדולים במדינה
  • החברה היחידה בישראל שעובדת עם כל הבנקים בשיתוף פעולה מלא, עם יכולת להבאת אישורים בנקאיים מלאים!
  • מלאו את הפרטים בטופס ונציגינו יחזור אלייכם בהקדם

שאלות נפוצות

מי יכול לקבל הלוואה חוץ בנקאית ?

ההלוואות ניתנות ללקוחות כל הבנקים, מעל גיל 21, שיש ברשותם כרטיס אשראי של אחד הבנקים או של חברות כרטיסי האשראי. לקוחות כל הבנקים יכולים לבדוק את זכאותם באופן מיידי אונליין או בשיחה ולקבל הלוואה מיידית לכל מטרה.

איך בנוי תהליך קבלת הלוואה חוץ בנקאית?

התהליך ב-מימון-קול פשוט ומהיר. לא תצטרכו להגיע פיזית לחברת האשראי, לא תאבדו זמן וסבלנות בנבכי הבירוקרטיה, לא תצטרכו לתור אחרי ערבים או להביא בטחונות. מדובר בהלוואה שאפשר לקבל אונליין בשיחת טלפון עם נציג, ולקבל תשובה מיידית לגבי זכאות להלוואה. כדי לבדוק את זכאותכם לקבלת הלוואה מיידית לכל מטרה, עד 100,000 שקלים, נדרש למלא ולשלוח את הפרטים התשובה על זכאות להלוואה מתקבלת באופן מהיר, ללא המתנה מיותרת. מי שזכאי להלוואה יקבל את הכסף לחשבון הבנק תוך שלושה ימים מיום אישור הבקשה.

מה גובה הריבית על הלוואה החוץ בנקאית ?

גובה הריבית קובע כמה תשלמו בפועל על ההלוואה ולכן חשוב להבין את מרכיבי הריבית השונים. הריבית על ההלוואה מורכבת מריבית פריים, שהינה ריבית שנקבעת על ידי הבנקים (על פי העדכון האחרון של בנק ישראל ), אליה מתווספת ריבית המותאמת אישית ומשקפת את רמת הסיכון במתן הלוואה ללקוח.

מה ההבדל בין הלוואה מבנק להלוואה חוץ בנקאית?

הלוואה חוץ בנקאית היא הלוואה שניתנת בנוסף לאשראי המוצע בבנק ולעיתים בריבית משתלמת מזו של הבנק. היא ניתנת מגופים שאינם בקים כגון – חברות ביטוח, חברות כרטיסי אשראי, גופים להלוואות ועוד. הלוואה חוץ בנקאית יכולה להגיע עד לסכום של 100 אלף ₪ ומיועדת לכל מטרה – סגירת מינוס, רכב חדש, חופשה וכו’. תנאי ההלוואה – סכום ההחזר ומספר התשלומים – גמישים למדי. ההמלצה היא לבצע סקר שוק כדי לקבל את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם.

מחבר המאמר
אהבתם? שתפו:
עוד פוסטים:

הלוואה מיידית עוד היום

מעוניין/ת בהלוואה מיידית באישור מהיר? הלוואה חוץ בנקאית לכל מטרה בהוראת קבע חשבת שהבנק הוא מקור המימון היחיד? זה אולי יפתיע אותך לשמוע, אבל עולם

להגשת בקשה לקבלת הלוואה מלאו את הטופס:
פתיחת תפריט נגישות
×

טופס לבקשת הלוואה
כנגד שיעבוד רכב

טופס לבקשת הלוואה
אל מול נכס קיים

טופס לבקשת הלוואה
אל מול ביטוחים

טופס לבקשת הלוואה
אל מול קרנות השתלמות

טופס לבקשת הלוואה 
חוץ בנקאית לכל מטרה

טופס לבקשת הלוואה
כנגד שיעבוד רכב

טופס לבקשת הלוואה
לעסקים בערבות מדינה

טופס לבקשת הלוואה
לעסקים קטנים ועצמאיים

טופס לבקשת ייעוץ
משכנתאות

טופס לבקשת ערבות 
בנקאית בתשלום חודשי